آقایان با تجربه از کت های بلند استفاده می کنند

به طور سنتی، مانتوها و پالتو پوست ماری لباس های نسبتاً بلندی بودند که تقریباً تا قوزک پا امتداد داشتند. این کت‌های قد بلند اغلب کت انتخابی برای آقایان باتجربه هستند، زیرا می‌توانند طیف وسیعی از چهره‌ها را ستایش کنند… تا قسمت میانی آن‌ها کمی گردتر باشد.

امروزه اکثر مردان جوان کت خود را تا زانو می پوشند که بین قسمت پایین زانو تا کمی بالاتر است. این تنها مردانی را که اندام‌های آرایشی دارند و کت را نزدیک‌تر به بدن می‌پوشند، تحسین می‌کند. اگر چندین بار در روز از خودروی خود وارد و خارج می شوید، این یک گزینه مناسب است.

اگر یک کت قد بلند یا تا روی زانو و پالتو چرم زنانه انتخاب می کنید یک موضوع انتخابی است، اما به خاطر داشته باشید که کت تمام قد ممکن است گرمتر باشد و می تواند شما را کمی چاشنی تر از کت تا روی زانو نشان دهد.

مناسب. هنگام خرید پالتو، حتما از یک پیراهن و یک کت اسپرت یا کت کت و شلوار استفاده کنید زیرا کت باید روی آن قرار بگیرد.

برخی از مردان تناسب گشادتر و پالتو چرم را دوست دارند در حالی که مردان جوان تر اغلب تناسب اندام را ترجیح می دهند. با این حال، اگر هنگام بستن دکمه‌های پالتو، چروک‌های ایکس مشاهده کردید، قطعاً خیلی تنگ است.

سبک. با توجه به استایل، بار دیگر به انتخاب شما بستگی دارد. مانتو تک سینه با یقه برگردان یک مانتو کاملاً خوب است در حالی که مانتو یقه ای دوبله کمی رسمی تر است و وقتی سرد است گرمتر می پوشد زیرا دو لایه پارچه روی سینه خود دارید.

ساخت و ساز. کتهای باکیفیت دارای بوم دوخته شده و بلوک سقفی هستند، در حالی که پالتوهای ارزان قیمت دارای بوم ذوب شده هستند. بوم دوخته شده قطعا دوام بیشتری دارد و برای دوام ساخته شده است، در حالی که روکش ضعیف چسبانده شده ممکن است پس از چند سال شل شود و لباس را خراب کند. اگر پول برای شما اهمیتی ندارد، با یک پالتو کاملا برزنتی همراه شوید. اگر نه، سعی کنید کت و شلوارهای کاملاً برزنتی بخرید و با یک پالتو چسب دار بروید. بر خلاف کت و شلوار، کت بوم چسب دار قابل قبول است زیرا گشادتر است و کمتر آن را می پوشید.

 • منابع:
  1. A Man’s Guide to Overcoats
 • تبلیغات: 
  1. ساده ترین راه درمان طبیعی با گلاب
  2. با بطری قایق 2 طبقه بسازید
  3. ایزوگام دارای چسب سه لایه می باشد
  4. میز اداری که به هیچ عنوان نمی شکند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.