آویشن شیرازی برگ پهن موجب قتل یک مرد شد

آویشن شیرازی برگ پهن یک ماده فوق‌العاده است که در غذاهای سراسر جهان، به‌ویژه در فرانسه، ایتالیا و در سراسر دریای مدیترانه استفاده می‌شود. آویشن ماده اصلی بسیاری از دستور العمل های سس پستو است که می توانید از آن به عنوان چاشنی استفاده کنید یا به پاستا یا برنج اضافه کنید.

آویشن

هنگام تهیه گوشت یا مرغ می توان از برگ های تازه یا شاخه های کامل استفاده کرد. این نیز یک ماده عالی برای استفاده با ماهی است. آویشن همچنین ممکن است تأثیر مثبتی بر ایمنی و ماندگاری روغن های پخت و پز داشته باشد.

یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که عصاره آویشن ممکن است پایداری روغن آفتابگردان را در دماهای مختلف افزایش دهد و همچنین اثرات آنتی اکسیدانی ایجاد کند.

آویشن گیاهی همه کاره است که کاربردهای مفیدی دارد.

اگر علاقه مند به بررسی فواید آویشن هستید، ممکن است بخواهید با یافتن یک متخصص واجد شرایط، مانند یک متخصص طبیعی یا استئوپات، همراه با درمان های معمول، طب مکمل و جایگزین را کشف کنید.

این می تواند آشپزی، سلامتی، پوست و حتی بوی فضای شما را افزایش دهد. ممکن است در مورد آویشن باشد که این گیاه چند منظوره را به جعبه ابزار خود اضافه کنید.

اکنون می توانید بسیاری از محصولات ارگانیک و طبیعی مراقبت از پوست را در اکثر خرده فروشان که حاوی آویشن هستند پیدا کنید. آویشن همچنین یک ماده محبوب در دئودورانت های طبیعی است و اغلب در پات پوری گنجانده می شود.

می توانید از اسانس آویشن در پخش کننده رایحه درمانی استفاده کنید تا به طور بالقوه از مزایای خواص تقویت کننده خلق و خوی آن بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.