با استفاده از فریم عینک خوب ویروس کرونا را تشخیص دهید!

قاب های بدون حاشیه
فریم‌های بدون حاشیه، لنزها را بدون هیچ حاشیه‌ای می‌گذارند. آنها سبک ترین گزینه هستند، اما همچنین شکننده ترین هستند.

قاب های مناسب پل پایین
فریم عینک خوب برای افرادی طراحی شده است که پل بینی آنها حتی با یا زیر مردمک چشم آنها قرار می گیرد. فریم‌های Low Bridge Fit ما دارای پدهای بینی بزرگ‌تر برای راحتی بیشتر، لنزهای کمی زاویه‌دار هستند که مستقیماً روی استخوان‌های گونه شما قرار نمی‌گیرند، و شقیقه‌هایی با قوس ظریفی که باعث ایجاد یک تناسب راحت‌تر می‌شود.

عینک کیمبال در لاک پشت مارزیپان
کیمبال LBF
لاک پشت مارزیپان

فروشگاه زنانه فروشگاه مردانه
لیوان شی به رنگ سبز طاووسی
شی LBF
طاووس سبز

فروشگاه زنانه فروشگاه مردانه
لیوان های دیزی در رز چای محو می شوند
دیزی LBF
محو شدن رز چای

فروشگاه زنانه فروشگاه مردانه
مواد قاب لیوان
اکنون که انواع فریم های عینک را پوشش داده ایم، ممکن است تعجب کنید که آنها از چه چیزی ساخته شده اند. پاسخ کوتاه: احتمالاً فلز، استات یا ترکیبی از هر دو.

پاسخ طولانی: بسیاری از ترکیب‌ها و انواع فرعی از این مواد وجود دارد که می‌توانند در یک قاب قرار بگیرند، که برخی از آنها محبوب‌تر از بقیه هستند.

فریم عینک

فلز
فلز بادوام و فرمانبردار و در عین حال انعطاف پذیر و به اندازه کافی سبک برای شکل دادن به خطوط نازک، یک انتخاب طبیعی برای فریم عینک است.

هنگام خرید شیشه های فلزی، نام های سرگرم کننده ای مانند فلکسون و مونل را خواهید دید – اینها آلیاژ یا ترکیبی از فلزات هستند. تیتانیوم فلز دیگری است که تولید کنندگان عینک اغلب از آن استفاده می کنند، زیرا ضد حساسیت است و می تواند در طیف رنگی تولید شود.

فریم های استات از نظر شکل و رنگ بسیار متنوع هستند. آنها همچنین به انواع مختلف پرداخت یا براق اجازه می دهند و نسبت به قاب های ساخته شده از مواد دیگر کمی مقرون به صرفه تر هستند.

استات یک پلاستیک گیاهی (به جای نفتی) است که نه تنها بسیار بادوام است، بلکه کاملاً انعطاف پذیر است و به فریم ها اجازه می دهد در طول زمان با چهره کاربر سازگار شوند.

ما فریم های خود را از استات می سازیم – آیا می خواهید روند را تماشا کنید؟ ببینید عینک ما چگونه ساخته شده است.

لیوان های درو در کریستال با بشکه بلوط و خلیج آبی
دارو
کریستال با بشکه بلوط و خلیج آبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.