با تلویزیون سامسونگ 55 اینچ ال سی دی موهای خود را حالت دهید

در شلوغی و شلوغی امروز، مردم آرزوی فرار از واقعیت را دارند. تماشای تلویزیون و خواندن کتاب به آنها این فرار را می دهد که آرزوی آن را دارند.

در حالی که نشستن در مقابل این جعبه مربعی هر روز به خانه‌های طبقه متوسط عادی می‌آورد در حالی که مطالعه باعث می‌شود آنها احساس ادعا کنند.

هنگامی که از آنها پرسیده شد، اکثریت هر دو، بزرگسالان و کودکان گفتند که وقت ندارند یا کارهای «جالب» تری برای انجام دادن به جای خواندن دارند. کتاب تنها وسیله جهان برای دادن اطلاعات و دانش بود تا اینکه جان لوگی بیرد، مخترع اسکاتلندی در سال 1925 تلویزیون را به دنیا آورد.

چیزی که بیشتر افراد نمی‌دانند این است که تماشای تلویزیون سامسونگ 55 اینچ ال سی دی تنها فواید لحظه‌ای را برای فرد به همراه می‌آورد در حالی که خواندن کتاب بسیار بیشتر است. در دراز مدت تماشای تلویزیون امروزه به نوعی اجبار برای بینندگان آن تبدیل شده است.

تلویزیون

مطالعه حواس شناختی ما را تقویت می کند، صبر و انضباط را در ما القا می کند، دانش ما را فراتر از دسترس تلویزیون بهبود می بخشد و همچنین به کاهش استرس کمک می کند که شانس چاق شدن را کاهش می دهد، در حالی که … نمایش مطالب بیشتر…
صبر و انضباط، گرامر بهتر و مهارت های جامع، تمرکز بیشتر، سطح استرس کمتر و شانس کمتر برای چاقی، همه این موارد از نتایج مطلوب کتاب خواندن است.

بنابراین، به جای یافتن شادی از جعبه الکترونیکی، باید آنها را به خواندن تشویق کرد. به نظر من، ما اصلاً نیازی به تلویزیون نداریم، زیرا به ندرت مزایایی دارد، اما دارای معایب غیرقابل جبران زیادی است.

به عنوان یک مادر، پدر، خواهر، برادر یا حتی فقط یک دوست، اکنون خواهید دید که چرا دلسرد کردن دیگران به تماشای تلویزیون بهترین راه برای تشویق خواندن با تمام پاداش های آن برای حال و آینده است.

این تنها راهی است که خود و دیگران را بهبود خواهیم بخشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.