با شلوار کتان بچه گانه فرم صورت خود را تغییر دهید

اگر راحتی یک شلوار ورزشی را می خواهید در حالی که به نظر می رسد یک شلوار مناسب پوشیده اید، بهتر از این شلوار کتان مردانه پیدا نخواهید کرد.

این شلوار بند کشی ترکیبی کتانی / پنبه ای Nordstrom با 54% کتانی، 44% پنبه و 2% اسپندکس ساخته شده است تا بدون از دست دادن راحتی و سبک، افزودنی عالی و پوشیدنی بی پایان برای کمد لباس تابستانی شما باشد.

شلوار کتان بچه گانه جزو راحت ترین نوع شلوار ها می باشد.

شلوار

حتی بهتر از آن، این شلوارهای سایز واقعی و قد متوسط با کمر کشی / کشی قابل شستشو در ماشین لباسشویی هستند و در چهار رنگ مختلف موجود هستند.

چه در شب قرار ملاقات باشد، چه کنسرت تابستانی یا یک گردش در ساحل، این شلوارهای 55% کتان و 45% نخی (که کمتر با ماشین قابل شستشو هستند!) همه جعبه ها را بررسی می کنند. حتی بهتر از آن، می‌توانید یک جفت را با 50 درصد اضافی هنگام پرداخت در اکثر فروش‌های موز جمهوری دریافت کنید.

شلوار کتان دندی دل مار بریسا
هیچ کس مانند Dandy Del Mar به اوقات فراغت نمی پردازد. برند لباس شنا و سالن استراحت با مجموعه ای از لباس های فرانسوی تری، لباس های شنا مورد تایید پابلو پیکاسو، و البته کتانی های خنک، بازار را در کنار استخر قرار داده است.

شلوار کتانی Brisa استایل کلاس بالا را با کمر الاستیک و تناسب پای صاف راحت می کند.

به علاوه ترکیب 55 درصد کتان و 45 درصد پنبه شما را در شب های گرم تابستان خنک نگه می دارد. و رنگ‌های عاج قدیمی، همراه با روکش کتانی همسان، سطح معاونت میامی را جذاب می‌کند.

در حالی که J.Crew ترکیب دقیق کتانی / پنبه ای را که در ساخت شلوار کت و شلوار چینی پنبه-رنگ پوشاک J.Crew استفاده می شود را اعلام نمی کند، می توانیم تأیید کنیم که به طور قابل توجهی هواتر و تنفس پذیرتر از نسخه کت و شلوار سنتی است.

و به گونه ای برش دهید که شیک باشد و در عین حال قابل پوشیدن باشد.

اگر به پوشیدن شلوار در ماه‌های گرم‌تر نیاز دارید، آن‌ها را با رنگ‌های خاکی، سبز و سرمه‌ای انتخاب کنید، زیرا چه در جلسات، چه در قرار ملاقات و چه برای مراسم رسمی فانتزی، شما را ناامید نخواهند کرد.

اگر می خواهید کتانی خود را به سطح بعدی ببرید، به الکس کرین نگاه کنید. این برند پوشاک که در نیویورک راه‌اندازی شد، سال‌هاست که محصولات اصلی تابستانی را تولید می‌کند.

اگر به دنبال یک شلوار کتان هستید که بتواند در باربیکیو و عروسی‌های تابستانی جذابیت بیشتری داشته باشد، به دنبال شلوار کتان چام نباشید.

شلوار Cham که با کتانی فرانسوی ۱۰۰ درصد رشد یافته و با رنگدانه‌های ارگانیک رنگ‌شده است، راحت، قابل تنفس و ظریف است. با یک تی شرت برای آویزهای حیاط خلوت ست کنید یا آن را با یک جفت کفش راحتی و یک کت کتان برای مراسم رسمی بپوشانید. الکس کرین ممکن است بسیار گرانتر از شما باشد-

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.