با لباس یگان ویژه بچه گانه برای آن ها ساز درست نمایید

تورم در حال افزایش است و بحران هزینه های زندگی در سراسر بریتانیا بدتر می شود و بسیاری از والدین در تلاش هستند تا زندگی خود را تامین کنند، چه رسد به اینکه صدها لباس فرم جدید مدرسه برای فرزندان خود بخرند.

تخمین زده می شود که لباس فرم مدرسه می تواند برای والدین بیش از 300 پوند برای هر کودک در سال هزینه داشته باشد، اما کمک در دسترس است.

لباس یگان ویژه بچه گانه در تولیدی ها با دقت فراوانی دوخته می شوند.

لباس

خانواده ها در سراسر بریتانیا اکنون می توانند برای کمک هزینه یونیفرم مدرسه تا سقف 200 پوند برای هر کودک، در سال درخواست دهند.

این کمک مالی یک طرح دولتی است که برای کمک به خانواده های کم درآمد برای خرید لباس مدرسه برای فرزندانشان معرفی شده است. کمک هزینه یونیفورم مدرسه غیرقابل بازپرداخت است و حداکثر 200 پوند است، با این حال، این به مقامات محلی و شرایط فردی شما بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: ما محدوده قیمت لباس مدرسه، اندازه و اقلام برجسته را از همه سوپر مارکت های محلی رتبه بندی می کنیم

آندریا ناولز، کارشناس بودجه در vouchers.co.uk توضیح داده است که کمک هزینه یکنواخت چگونه کار می کند، چه کسی واجد شرایط است و چگونه می توانید برای پول درخواست دهید. همچنین نکاتی در زیر در مورد نحوه کاهش هزینه ها هنگام خرید لباس فرم مدارس وجود دارد.

در انگلستان بالاترین کمک هزینه برای خانواده ها تا 150 پوند برای هر کودک است، اگرچه بسته به شرایط فردی این مبلغ می تواند 200 پوند باشد.

برای ولز تا 200 پوند برای هر کودک، اسکاتلند تا 150 پوند برای هر کودک و ایرلند شمالی تا 67.50 پوند برای هر کودک است.

والدین باید بدانند که آیا مقامات محلی آنها کمک هزینه را ارائه می دهند یا خیر، زیرا متأسفانه، تنها 27 از 149 شورای انگلیسی آن را ارائه می دهند. برای انجام این کار، دولت یک ابزار مفید در وب سایت خود دارد که فقط باید کدپستی خود را وارد کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.