با پودر لباسشویی سافتلن بهترین لوازم آرایشی را درست نمایید

چگونه آنزیم ها در پودر لباسشویی سافتلن کار می کنند؟
استفاده از آنزیم ها در مواد شوینده تقریباً مشابه استفاده از آنزیم ها در بدن است.

لیپازها و پروتئازها هر گونه باقیمانده پروتئین، نشاسته و چربی را در لباس پردازش می کنند، که آنها را برای از بین بردن لکه های علف، سس پاستا، چربی همبرگر و غیره عالی می کند.

هنگامی که آنزیم ها کار خود را انجام دادند، ذرات شکسته شده را می توان به راحتی با آب گرم در ماشین لباسشویی شست، بنابراین با یک شوینده بیولوژیکی مانند کپسول های شستشوی Persil Bio، می توانید مطمئن باشید که با لکه ها مقابله می کنید.

پودر

شوینده لباسشویی بدون آنزیم چگونه کار می کند؟
شوینده های لباسشویی غیر بیولوژیکی همان قدرت پاک کنندگی عالی مشابه بیولوژیکی خود را دارند، اما بدون آنزیم.

در حالی که آنزیم‌های موجود در شوینده‌های بیولوژیکی می‌توانند در از بین بردن لکه کمک کنند، آن‌ها به عنوان آلرژن‌های رایج خانگی در نظر گرفته می‌شوند – بسیار شبیه موی حیوانات خانگی یا کنه‌های گرد و غبار – و ممکن است همیشه بهترین گزینه برای افرادی با پوست بسیار حساس نباشند.

خبر خوب این است که شوینده‌های غیر بیولوژیکی مانند کپسول‌های شستشوی Persil Non-Bio همچنان در برابر لکه‌ها مقاوم هستند و در عین حال برای پوست ملایم هستند. با غیر زیستی، ممکن است برای لکه های آنزیمی نیاز به شستشو در دمای کمی بالاتر داشته باشید.

برای کمک به شما در تصمیم گیری بهترین مواد شوینده برای خانواده شما، راهنمای مفید ما در مورد تفاوت بین شوینده های غیر بیولوژیکی و بیولوژیکی را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.