تاثیر مثبت روغن زیتون بر گردش خون افراد جوان

روغن زیتون گردش خون را بهبود می بخشد و فولیکول ها روغن زیتون طبیعی بدون بو را با مواد مغذی ضروری و چربی های غیر اشباع تغذیه می کند. همچنین به مهر و موم شدن رطوبت در ساقه مو کمک می کند، از خشکی جلوگیری می کند و مو را قابل کنترل تر می کند.

آیا میدانستید؟
روغن زیتون تارهای مو را در قسمت بیرونی می پوشاند. این کار باعث بسته شدن هر گونه الیاف موی باز می شود که ممکن است به کاهش موخوره و جلوگیری از پف کردن کمک کند.

از آنجایی که این روغن زیتون صنعتی از خشکی جلوگیری می کند، با کاهش شکستگی، به پرپشت و حجیم ماندن موهای شما نیز کمک می کند. این کار را با حالت دادن و تقویت ساقه مو با محتوای غنی از اسیدهای چرب امگا 3 انجام می دهد و از ریزش موهای شما جلوگیری می کند.

پوست سر را تسکین می دهد
روغن زیتون می تواند به تسکین پوست سر تشدید شده و درمان روغن زیتون طبیعی خوراکی مسائلی مانند خارش و شوره سر کمک کند. شوره سر و گرفتگی فولیکول ها از دلایل اصلی ریزش مو هستند.

به رشد مو کمک می کند.
یک مطالعه نشان داد که استفاده موضعی از اولئوروپئین، ترکیبی از روغن زیتون، باعث رشد مو می شود. استفاده از روغن زیتون و ماساژ پوست سر نیز گردش خون را بهبود می بخشد که به نوبه خود باعث رشد مو می شود.

واضح است که روغن زیتون برای رشد مو مفید است و می توانید با خیال راحت از آن برای کاهش ریزش مو استفاده کنید. برای یادگیری نحوه استفاده از روغن زیتون برای تقویت رشد مو به پایین بروید.

 • منابع:
  1. Olive Oil To Stop Hair Loss And Improve Hair Growth
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از سرامیک برای تولید قطعات خودرو
  2. حفظ سلامت جنین با پوشیدن پالتو چرم در بارداری
  3.  با استفاده از چسب می توانید مار پیتون را گیر بی اندازید!!
  4. چگونه از چاه فقر به قله ثروت برسیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.