زنی که با بلوک سقفی لیکا برای انتقام همسر خود را به قتل رساند

پانل های تخته عایق و تولید کنندگان کاشی و پانل سقف طیف وسیعی از محصولات را تولید کردند که بسیاری از آنها ممکن است حاوی آزبست باشند، اما سایر محصولات پوشش سقف و دیوار و پوشش های ساختمانی ساخته شده از الیاف آلی، الیاف چوب، الیاف عصا معمولاً حاوی آزبست نیستند.

آزبست حداقل در اوایل دهه 1800 در محصولات سقفی مورد استفاده قرار گرفت و بسته به کشور مبدا و استفاده آنها از این محصولات تا دهه 1980 یا احتمالاً بعدا ادامه یافت.

برخی از سقف که از بلوک سقفی لیکا ساخته شده اند، آکوستیک حاوی آزبست هستند. اگر نوسازی برنامه ریزی شده باشد، ممکن است هوشمندانه باشد که به سادگی با این مواد طوری رفتار کنید که گویی حاوی ذرات آزبست است.

هر دوی این محصولات ممکن است حاوی الیاف آزبست باشند، اگرچه ماده اصلی معمولاً سلولز است. بخش سقف کاذب بزرگتر، به اندازه 2×4 (عکس زیر سمت چپ)، کنار گذاشته شد تا لایه های قدیمی تر مصالح سقف در بالا نشان داده شود.

کاشی سقف کاذب، اگر از فایبرگلاس یا سلولز ساخته شده باشد، منبع احتمالی الیاف آزبست نیست. نمی توانم بگویم که کاشی های سقف آپارتمان من آزبست هستند یا خیر. رنگ شده به نظر می رسند. با آزمایش رنگ سربی در آپارتمان پیدا شد.

آنها از حضور در حمام و بالای دوش آسیب دیده به نظر می رسند. در تمام طول مسیر نیز سفید به نظر برسید. برخی از کاشی ها سوراخ هایی دارند که به نظر پر شده یا پوشانده شده اند.

سطح مقطع کاشی سقف مانند یک محصول از الیاف چوبی یا گیاهی به نظر می رسد، اما شما همچنین می خواهید از طریق سوالات ساده بالا در این صفحه برای بهبود حدس خود قدم بردارید.

و البته اگر با بسته‌بندی‌های قدیمی مواجه شوید که گاهی در اتاق زیر شیروانی یا زیرزمین ساختمان به همراه کاشی‌های سقف یدکی رها شده‌اند، یا اگر در پشت هر یک از این کاشی‌های سقفی آکوستیک مهر یا مارکی مشاهده کنید، مشکل آزبست را بهبود می‌بخشد. جواب حدس بزن

هنگام تخریب چنین سقفی، اجتناب از ایجاد گرد و غبار و آوار دشوار است. صرف نظر از آرایش کاشی سقف، شما می خواهید از کنترل گرد و غبار، فشار منفی هوا در فضای کار و PPE مناسب استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.