شیوع روزافزون خرید یخچال در بین مردم

شیوع روزافزون یخچال جنرال تا حدی به دلیل کاهش هزینه آنها و بخشی به دلیل درآمد رو به رشد مردم است.

سردخانه قدیمی
در آن زمان، تبرید کاری دشوار بود و فقط در اختیار ثروتمندترین اشراف بود. در دنیای ماقبل صنعتی، برای نگهداری مواد غذایی در یخچال، مردم به زمینی برای ساختن خانه یخی، دسترسی به آب شیرین و خدمتکارانی برای بریدن و پوسته کردن یخ نیاز داشتند.

علاوه بر این، یخ باید مرتباً ذخیره می شد و فقط در برخی از آب و هواها و در برخی مواقع در دسترس بود.بیش از 99.8 درصد از خانه های آمریکایی حداقل یک یخچال دارند.

در سحرگاه یک صبح یخبندان، خادمان عمارت مدل پالتو چرم زنانه ترک از آب کم عمق یخ زده اطراف بازدید می کردند و یخ را تا زمانی که در تخته های بزرگ قرار می گرفت، هک می کردند.

سپس یخ به طرز دردناکی به یخ‌خانه‌های کوچک بازگردانده می‌شود تا «با لایه‌هایی از نی و کیسه‌ای» در میان غذا ذخیره شود. با شانس، یخ تا زمستان آینده ادامه خواهد داشت. اگر اینطور نبود، مردم مجبور بودند بدون یخ کار کنند.

جایگزین

در مقابل، امروزه تبرید آسان است. بر اساس آخرین داده های دولت، بیش از 99.8 درصد از خانه های آمریکایی حداقل یک یخچال دارند.

علاوه بر این، اداره سرشماری ایالات متحده نرخ فقر در ایالات متحده را 13.5 درصد برآورد می کند.

این بدان معناست که اساساً همه افراد فقیر، همانطور که طبع سیب توسط دولت تعریف شده است، به فناوری دسترسی دارند که فقط 200 سال پیش برای ثروتمندان بزرگ در نظر گرفته شده بود. علاوه بر این، تقریباً 25 درصد از آمریکایی ها اکنون دو یخچال برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی اضافی خود دارند.

شیوع روزافزون یخچال ها تا حدی به دلیل کاهش کاپشن چرم اصل هزینه آنها و بخشی به دلیل درآمد رو به رشد مردم است. در سال 1919، Frigidaire اولین یخچال مستقل بود.

قیمت آن 775 دلار است. از آنجایی که متوسط دستمزد ساعتی در سال 1919 فقط 0.43 دلار بود، به طور متوسط ​​1802 ساعت کار آمریکایی برای خرید این وسیله لوکس نیاز داشت.

Frigidaire در زمان خود یک شگفتی بود، اما تنها پنج فوت مکعب ذخیره داشت. به این ترتیب، امروزه به عنوان “یخچال کوچک” طبقه بندی می شود.

 • منابع:
  1. !Thanks Capitalism, Refrigerators Are Awesome
 • تبلیغات: 
  1. کاربرد هیدروژل های پلیمری در پزشکی
  2. کاربردهای معمولی هیدروژل های پلیمری
  3. بررسی رابطه ی درهم ریختگی میز با افزایش عملکرد
  4. تاثیرات مرتب بودن میز بر فعالیت های روزانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.