صنایع دستی فیروزه کوبی موجب رشد بیش از حد قد یک کودک شد

فرش دستباف از جمله محصولاتی است که در انواع و مدل‌های مختلف عرضه می‌شود که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود: برند فرش دستباف یک تجارت بی‌نظیر است که دفتر مرکزی آن در ایران است.

ما قادریم فرش هایی با قیمت مناسب و دستباف و با کیفیت بالا ارائه دهیم.

صنایع دستی فیروزه کوبی با دقت و ظرافت بالایی ساخته می گردد.

صنایع

تمام الیاف طبیعی در فرآیند دست بافی که در محصولات ما انجام می شود استفاده می شود. هر یک از فرش‌های ما، از ابتدایی‌ترین تا پیچیده‌ترین فرش‌های ما، با دقت بسیار دقیقی ساخته شده‌اند. ما مدت هاست که فرش هایی با بالاترین کیفیت ممکن را به مشتریان خود عرضه می کنیم.انواع فرش دستباف

دسته بندی فرش دستباف
ما تعداد زیادی فرش دستباف برای خرید در دسترس داریم. این فرش‌ها تماماً از پنبه ساخته شده‌اند و به دلیل ترکیباتشان بافتی ملایم دارند. فرش های ما به دلیل استحکام و طول عمر خود شناخته شده اند. شما می توانید از بین طرح ها و طرح های زیادی انتخاب کنید.

فرش دستبافت
فرش های دستباف ما به اندازه کافی همه کاره هستند تا هم در محیط های مسکونی و هم در محیط های تجاری مورد استفاده قرار گیرند. این فرش ها انتخابی عالی برای استفاده در ادارات، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، مدارس و سایر ساختمان های عمومی هستند.

هزینه یک فرش دستبافت
ما هزینه های متنوعی از فرش های دستباف را در اینجا داریم. شما می توانید از بین گزینه های مختلف از جمله اندازه، رنگ، طرح و الگوی انتخاب کنید.

فرش دستباف با کیفیت بالا
قبل از تحویل به مشتریان، هر یک از فرش‌های دست‌باف ما تحت غربالگری دقیق و فرآیند تضمین کیفیت قرار می‌گیرد. فرش دستبافت با بالاترین کیفیت ممکن تنها گونه ای است که ما به مشتریان خود می فروشیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.