مایع لباسشویی پرسیل لاوندر به عنوان جادوی رفع لکه های لباس محسوب می شود

مواد شوینده غیر زیستی برای افرادی که پوست حساس یا آلرژی دارند بهترین انتخاب است تا از تحریک جلوگیری شود.

همچنین بسیاری از والدین هنگام شستن لباس های نوزادان یا کودکان کوچک برای محافظت از پوست طبیعی حساس تر خود، استفاده از غیر بیو را انتخاب می کنند.

مایع لباسشویی پرسیل لاوندر از معروف ترین برند مایع به حساب می آید.

مایع

هنگام شستن پارچه های ظریف مانند ابریشم و پشم، غیر زیستی نیز ترجیح داده می شود. این پارچه‌ها حاوی پروتئین‌هایی هستند که آنزیم‌های موجود در شوینده‌های زیستی می‌توانند به آن‌ها آسیب برسانند (به همان روشی که آنزیم‌ها لکه‌های غذایی را تجزیه می‌کنند). احتمالاً متوجه خواهید شد که اگر این پارچه ها با محصولات شستشوی بیو شسته شوند، سریعتر می پوشند.

پس کدام را انتخاب کنم؟ بیو در مقابل غیر زیستی؟

اگر نگران پوست حساس نیستید و لباس‌های بچه‌های کوچک را نمی‌شویید، بیو به شما قدرت لکه‌زدایی عالی می‌دهد. هنگامی که فرزندان شما کمی بزرگتر می شوند و هیچ سابقه ای از شکایت پوستی ندارند، واقعاً از پاک کردن لکه قدردانی خواهید کرد! پودر لباسشویی بیو باکیفیت مانند مایع لباسشویی پرسیل بیو یا غلاف رنگی آریل آل این وان را انتخاب کنید و نباید نگران استفاده از لکه برها برای بیشتر لکه های روزمره باشید.

اگر فردی در خانواده شما پوست حساس، آلرژی، مستعد ابتلا به اگزما یا بچه‌های کوچک دارید، توصیه می‌کنیم از مواد شوینده ملایم‌تری مانند مایع لباس‌شویی Fairy Non-Bio یا پودر لباسشویی Persil Non-Bio استفاده کنید.

سپس می توانید مطمئن باشید که خانواده خود را از پوست تحریک شده بالقوه محافظت می کنید.

هنوز نیاز به پاک کردن لکه دارید، که احتمالاً اگر بچه دارید، می‌توانید از یک لکه‌بر اضافی مانند لکه‌بر پارچه‌ای Astonish برای تشخیص لکه‌های تمیز یا Vanish Oxi Action برای آن لکه‌های واقعاً سرسخت استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.