کت بچه گانه باعث جلوگیری از آتش سوزی شد

«بزرگسالان محیط خود را تحسین می کنند. آنها می توانند آن را به خاطر بسپارند و در مورد آن فکر کنند – اما کودک آن را جذب می کند. چیزهایی که او می بیند فقط به یاد نمی آورند. آنها بخشی از روح او را تشکیل می دهند.

او هر آنچه را که چشمانش می بیند و گوش هایش می شنود، در خود مجسم می کند.»
– ماریا مونته سوری
چرا محل ملاقات والدین، مراقبان و فرزندان اغلب نادیده گرفته می شود؟

به نظر می رسد زمانی که مردم در حال طراحی یک مرکز جدید هستند، آخرین بار (یا اصلاً) فکر نمی شود، در حالی که باید اولین فکر باشد! معنای منطقه استقبال را در نظر بگیرید – ساختن پلی بین دو دنیایی که فرزندان ما در آن بزرگ می شوند.

والدین باید اطمینان داشته باشند که فرزندانشان در فضایی شاد و محبت آمیز از آنها مراقبت خواهند کرد، بنابراین مکانی که کودکان در آن جا داده می شوند باید به القای این اعتماد کمک کند.

پسری در منطقه خوشامدگویی با قلاب کت، کوبی و نیمکت

کودکان و والدین از همان لحظه ای که وارد مرکز شما می شوند، تصوری از اخلاق مرکز شما ایجاد می کنند. چگونه می توانید احساسی مانند خانه و خوشامدگویی را منتقل کنید؟

کت بچه گانه در بازار در تنوع رنگ و طرح های مختلفی به فروش می رسد که بهتر است برای خرید آن ها به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید.

 

کت

برای شروع، باید فضای کافی وجود داشته باشد تا والدین احساس نکنند که باید سریعاً آنجا را ترک کنند تا برای افراد بعدی جا باز شود. شما می خواهید والدین را جذب کنید، بمانید و تعامل کنید.

به خاطر داشته باشید که منحنی ها جذاب تر از گوشه های سخت هستند.

کودکان (و والدین) در صورت مواجهه با یک میز پذیرش بزرگ ممکن است احساس ترس کنند، بنابراین در نظر داشته باشید که میز را در یک طرف قرار دهید و در صورت امکان مبلمانی به اندازه کودک تهیه کنید. احساس آرامش را می توان با نور طبیعی، سطوح چوبی، سبدهای حصیری و گیاهان زنده تقویت کرد و با پرده ها و پرده ها می توان حسی خانگی به آن اضافه کرد.

انتخاب پارچه و آثار هنری شما می تواند قدردانی شما را از زمینه های متنوع کودکان بیان کند.
منطقه ای که کت ها باید آویزان شوند قابل بحث است.

برخی از تمرین‌کنندگان آن را در کنار درب محوطه بازی بیرونی دوست دارند.

برخی آن را در ورودی جلو ترجیح می دهند. بسیاری به دلیل محدودیت های مختلف مجبور به استفاده از بخشی از خود اتاق بازی هستند.

از این رو نیاز به یک سیستم انعطاف پذیر است. ویژگی های هر سیستم خوب برای لباس و وسایل عبارتند از:

چرا قلاب کت کودکان باید با کیفیت باشد
قلاب‌های کت با طراحی ضعیف باعث می‌شوند کت‌ها بیشتر وقت خود را روی زمین بگذرانند.

گیره ها باید انتهای گرد بزرگی داشته باشند تا برای چشم ایمن تر شوند. هنگامی که قلاب ها یا گیره ها در زاویه صحیح قرار می گیرند، ژاکت ها نمی لغزند.

سلیقه ای
شخصی سازی خوب به فرزندان شما کمک می کند تا اشیاء خود را پیدا کنند و مالکیت فضای خود را احساس کنند.

عکس روی کوبی به کسانی که نمی توانند بخوانند کمک می کند.

سیستم باید اجازه دهد که نام به راحتی تغییر کند. در برخی مراکز، کودکان مختلف در زمان‌های مختلف از قلاب‌های مشابه استفاده می‌کنند.

ارتباط با والدین ضروری است.

مکانی مانند یک جیب پیام برای گذاشتن نامه‌ها در خانه اغلب راحت‌تر از این است که شما با عجله برای توزیع پست در حین عجله والدین برای آوردن فرزندان خود عجله کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.