5 نوع شامپو بدن بچه اکتیو که رایحه های متفاوتی دارد!

آیا می توانید از شستشوی بدن به عنوان شامپو استفاده کنید؟ با آن روبرو شوید – همه ما این سوال را پرسیده ایم، چشمان نیمه بسته، صبح بعد از یک شب بیرون رفتن!

چه فراموش کرده باشید یک بطری شامپو بدن بچه اکتیو جدید بخرید یا به تازگی خراب شده اید، باید بدانید که آیا واقعا می توانید از شستشوی بدن به عنوان شستشوی مو استفاده کنید.

اجازه دهید در اینجا به شما کمک کنیم، بنشینید و قبل از هر نتیجه گیری این پست را بخوانید، دریابید که آیا استفاده از شستشوی بدن به عنوان شامپو می تواند آسیبی به همراه داشته باشد و آیا می توان از شامپو به عنوان شستشوی بدن نیز استفاده کرد، به پایین بروید!

آیا شستشوی بدن مانند شامپو است؟
نه شستشوی بدن با شامپو یکی نیست، ظاهر آنها یکسان است و حتی ممکن است بافت مشابهی داشته باشند، اما تفاوت های زیادی بین شستشوی بدن و شامپوها وجود دارد.

شامپوها برای تمیز کردن پوست سر و تارهای مو بدون آسیب رساندن به مو و حفظ PH پوست سر ساخته شده اند. شوینده های بدن بر اساس انواع پوست خشک، معمولی و چرب فرموله می شوند.

بنابراین، آیا می توانید از شستشوی بدن به عنوان شامپو استفاده کنید؟ بیایید در بخش زیر بدانیم.

pH مختلف: شستشوی بدن دارای pH 5 یا 6.5 است، در حالی که شامپوها دارای pH 4-6 هستند.

عدم تعادل pH می تواند بر سلامت پوست سر شما تأثیر منفی بگذارد. استفاده منظم از شستشوی بدن به عنوان شامپو ممکن است منجر به شوره سر و پوست سر حساس شود.
قدرت پاک کنندگی: شستشوی بدن ملایم تر از شامپوها است.

موهای شما تمایل دارند کثیفی، آلودگی و عرق را به دام بیندازند. بنابراین، پوست سر شما در مقایسه با پوست صورت و بدن شما به پاکسازی قوی تر و موثرتری نیاز دارد.
فرمولاسیون: اکثر شوینده های بدن حاوی گلیسیرین هستند و شامپوها به ندرت حاوی آن هستند.

برخلاف شوینده های بدن، شامپوها با سیلیکون فرموله شده اند تا موها را براق نگه دارند.

آنها همچنین حاوی موادی مانند کلرید ستریمونیوم و متوسولفات ستریمونیوم و پروتئین های مو هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.